Polityka prywatności

Użytkowanie systemu zaczyna się od wypełniania pola rejestracji, gdzie należy podać niektóre dane osobowe. Aby przyspieszyć proces klienta jest zdecydowanie zalecane, aby wprowadzić prawidłowe informacje.

Dane osobowe wprowadzone przez użytkownika jest niezbędne do jego / jej identyfikacji w systemie, dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemu i komunikacji do świadczenia usług lub przeprowadzania transakcji.

Z celów wymienionych, system prosi użytkownika, który wykazał chęć rejestracji, aby wprowadzić następujące dane: Imię i nazwisko, miasto rezydenta, adres, kraj, stan (jeśli występuje), kod pocztowy, adres e -mail adres, telefon / fax.

Dane osobowe użytkownika są dostępne tylko dla pracowników Spółki i nie są udostępniane osobom trzecim.

Dane osobowe użytkownika mogą być udostępnione osobom trzecim, dla bezpieczeństwa, ale tylko po decyzji sądu.

Blokowanie konta klienta systemu z inicjatywy osób trzecich możliwe jest wyłącznie po decyzji sądu.

Korzystanie z niektórych narzędzi bezpieczeństwa w systemie zakłada wskazanie niektórych danych osobowych. W efekcie klient ma prawo do określenia poziomu bezpieczeństwa, w drodze regulacji zakresu danych osobowych dla systemu.

Wszystkie transakcje finansowe realizowane w systemie wykonywane są zgodnie z licencją i nie narusza międzynarodowych praw w zakresie działalności finansowej, handlu elektronicznego lub podpisu cyfrowego.

Wszystkie transakcje w systemie są sprawdzane za brak udziału w działalności terrorystycznej przez mieszkańców każdego kraju, którego adres IP został zarejestrowany w systemie.

Spółka nie prowadzi działalności inwestycyjnej ze środków otrzymanych do systemu od klientów. Taka polityka jest prowadzona w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa i ochrony środków klientów.